MAYSA BLUETOOTH SPEAKER

Stok Durumu : Mevcut
Ürün Kodu : İEP8147
318.70KDV DAHİL (%20)
RENK :
TASARIM & BASKI  
BASILACAK İSİM
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ
KARGO
Sevdiğiniz kişilere özel hediye edebileceğiniz baskılı ve ekonomik fiyatlı MAYSA BLUETOOTH SPEAKER

MODEL 1 ÖZELLİK
Metal Bluetooth Speaker
* Handsfree özelliği
* TF card Desteği ile Card Takarak Mp3 Dinleyebilme
* Dahili Mikrofon özelliği ile telefonla konuşabilme
* AUX ve U Disk Özellikleri
* 520 mAh Kapasiteli Lion pil
* Ses Çıkışı 3W
* 4-5 saat Müzik Dinleme
* Bluetooth 5.0 Teknolojisi
* 10 metre bağlantı uzaklığı
* Frekans yanıtı: 280Hz-16KHz
* Mikro Şarj kablosu
* Özel Lüks Beyaz Kutulu


MODEL 2 ÖZELLİK
* Marka: Mikado MD-14BT
* Bağlantı Tipi: AUX , Sarj
* 320 mAh Kapasiteli Lion pil
* Çıkış gücü: 3 Watt RMS
Empedans: 4 Ohm, Frekans yanıtı:80 Hz - 20 KHz
* S/N Orani: 95 db
* Sarj Voltaj: 5 V
* Fm Radyo: Var
* Haparlör Çapı: 45 mm
* Boyut: 60 x 55 mm
* TF Kart Desteklİ
ÜST ETİKET ÇIKARILABİLMEKTEDİR.
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek