Baskı Alternatifleri

Sitemizde yer alan tüm ürünler kişiye özel tasarım ve baskılı ürünlerdir.

Ürünü baskısız olarak satın almak isterseniz, “İstemiyorum” butonuna basarak, ürünü kişiye özel baskısız olarak da satın alabilirsiniz.

Standart Tasarla seçeneğini kullanarak, ürün fotoğrafında gösterilen tasarımdaki baskının aynısını isteyebilirsiniz. Kişiye özel baskılı bu üründe yazı ve fotoğraf baskısı, ürün fotoğrafında belirtilen tasarıma göre ( büyüklük ve dizayn ) yapılmaktadır. Bu butona tıkladığınızda çıkan yazı ve fotoğraf ( bazı ürünlerde fotoğraf baskısı yapılamadığından fotoğraf baskı alternatifi ve yükleme butonu çıkmamaktadır ) için özel alanlar çıkmaktadır. Bu alanlarda baskısını yapılmasını istediğiniz yazıyı, yazı fontu seçerek yazabilir, baskısının yapılmasını istediğiniz fotoğrafı yükleyebilirsiniz.

Kendin Tasarla seçeneğinde ise yazılımı firmamız tarafından yapılan kişiye özel tasarım programı ile kendiniz baskısı yapılacak tasarımı yapabilirsiniz. Özel tasarım programımız sayesinde ürün üzerine yazı yazabilir, sembol ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Yazıları büyütebilir, açısını değiştirebilirsiniz. Bir çok farklı tasarım alternatifi sunan kullanımı gayet basit ve kolay olan tasarım & baskı programımızda ilgili ürüne uygun olan baskı tekniği belirtilmiştir. Baskı tekniğine göre ürünlerin bazılarında sadece yazı, bazılarında sadece sembol, bazılarında yazı, bazılarında fotoğraf, bazısında ise hepsi olabilmektedir. Tasarım programında ürüne göre baskı tekniği ve baskı olabilecekler ( yazı, sembol veya fotoğraf ) aktif durumdadır.

Aşağıda baskı tekniklerinin açıklaması ve örnek baskılarını görebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde yer alana karbon ve fiber lazer Makineleri ile yapılan Lazer baskı tekniğinde, lazer ile kazıma & oyma işlemi yapılır. Böylece boyanın yada en üstteki malzemenin kazıma ile alttaki renk ortaya çıkar. Bu renk genellikle grinin farklı tonlarında olmaktadır.Fabrikamızda yer alan uv led ve normal dijital baskı makineleri ile çok renkli baskı yapılmaktadır. İstenilen renklerde ve fotoğraf baskısı yapılabilmektedir.Fabrikamızda yer alan baskı makinelerimiz ile çok renkli olarak baskı yapılan bu teknikde boya direk malzemenin içine işlemektedir.Fabrikamızda yer alan baskı makineleri yapılan bu teknikde sadece beyaz zeminli bazı ürünlere çok renkli baskı yapılmaktadır. Yıkama sonrasında üründen belli bir süre sonra çıkabilmektedir.