GİZLİLİK & GÜVENLİK POLİTİKASI

• Hediyecigeldi.com, sipariş sayfasında ve üye olma formunda kullanıcılardan ad-soyad, firma unvanı, telefon, e-mail, adres ve ödeme şekli gibi kişisel bilgilerini istemektedir.
• Kullanıcıların www.hediyecigeldi.com sitesi üzerinden yukarıda belirtilen kişisel bilgileri, Gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü kişi veya firmalara açıklanmayacak ve hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlarla paylaşılabilecektir.
• Hediyecigeldi.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
• Hediyecigeldi.com, ‘da ‘Secure Sockets Layer’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikası sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi engellenmiştir.
• iPromosyon, kullanıcıların www.hediyecigeldi.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bu bilgiler kişisel bilgileri içermemekte, sadece istatistik ile ilgili bilgi toplama amacını taşımaktadır. Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
• Kullanıcılar, sipariş veya üyelik formundaki kişisel bilgilerini tekrar sipariş veya üyelik bilgilerini güncelleme formunu doldurarak değiştirebilirler.
• Kullanıcılardan alınan cep telefonu ve mail adreslerine sitemizdeki ürünler ile ilgili kampanya, sipariş bilgileri gibi konularda gönderim yapılmaktadır. Kullanıcılar mail ve sms uygulamalarından çıkmak istemeleri halinde gönderilen mail ve sms deki ilgili linklere basarak, bu üyeliklerden çıkabilirler.
• Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, gizlilik ve güvenlik ilkelerimiz doğrultusunda firmamız ve firmamıza hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödeme işlemi, sitemizin ödeme ara yüzü sayfası üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.
• Hediyecigeldi.com, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.hediyecigeldi.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri, www.hediyecigeldi.com sitesinde yayınlandığı tarih itibari ile yürürlüğe girer.

Gizlilik politikası en son 20.05.2016 tarihinde gözden geçirilerek, yayınlanmıştır.
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek