MALY 280 ml SİLİNDİR TERMOS BARDAK

Stok Durumu : Mevcut
Ürün Kodu : İTB6528
39.00KDV DAHİL (%20)
RENK :
TASARIM & BASKI  
ARKA TARAF
ÖN TARAF
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ
KARGO
Sevdiğiniz kişilere özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla hediye MALY 280 ml SİLİNDİR TERMOS BARDAKsitemizde...
Soğuk içeceklerinizin hemen ısınmaması, sıcak içeceklerinizin de hemen soğumaması için son derece kullanışlı bir ürün olan Maly Termos Bardak, iç-dış çift kat paslanmaz çelik malzemesinden üretilmiştir.
Dönebilen kapağı sayesinde içme deliğini rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz.

FATURALI ORJİNAL ÜRÜN! UYGUN FİYAT!

Farklı renklerde olan Maly Termos bardak ve tüm termos bardaklarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Kampta, dağda, tatilde, ofiste ya da arabada birçok yerde rahatça kullanabilirsiniz.
Bardağınızı devirdiğinizde içeceğinizin tamamen dökülmesini engelleyen kapağa sahiptir. Sabah erken dışarı çıkmak zorunda olduğunuz zaman çayınızı, kahvenizi kupanıza koyun ve haydi yola koyulun.

Metal yüzey üzerine uygulanan Lazer Baskı tekniği ile uygulanmış baskınız yüzeyden hiçbir şartta çıkmayacaktır.

Ürün Özellikleri:
1-2 Saat Sıcak Soğuk Tutabilir
Koku Yapmaz
Ürün Kapasitesi 280ML
İç-Dış S/S 304 Paslanmaz Çelik
Plastik kulbu sayesinde ısınma yapmaz
Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Sızdırmaz kapak değildir
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek