LOL 500ml EMZİKLİ SPOR TERMOS MATARA

Stok Durumu : Mevcut Değil
Ürün Kodu : İTM6554
107.00KDV DAHİL (%18)
RENK :
TASARIM & BASKI  
ARKA TARAF
ÖN TARAF
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ   
Sevdiğiniz kişilere özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla hediye LOL 500ml EMZİKLİ SPOR TERMOS MATARA sitemizde...
6 saate kadar sıcak/soğuk muhafaza edebilen çelik gövdeli Lol 500 ml Emzikli Spor Termos Matara ile artık yola koyulabilirsiniz.

FATURALI ORJİNAL ÜRÜN! UYGUN FİYAT!

Farklı renklerde olan Lol 500 ml Emzikli Spor Termos Matara ve tüm termos matara modellerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Kampta, dağda, tatilde, ofiste ya da arabada birçok yerde rahatça kullanabilirsiniz. Ürün aynı zamanda sporcu matarasıdır. Fonkisyon olarak üründe emzik aparatı mevcuttur.
Aynı zamanda metal yüzey üzerine uygulanan Lazer Baskı tekniği ile uygulanmış baskınız yüzeyden hiçbir şartta çıkmayacaktır.

Ürün Özellikleri:
Fonksiyon: Emzikli
Ürün Ebadı: 21 x 7 cm
Sıvı dolma kapasitesi : 500 ml
Ürün paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Hem sıcak hem de soğuk sıvı muhafaza etmek için kullanılır.
Koku, tat ve leke oluşturmaz.
Ürünün tüm parçaları sağlığa zararsız maddelerden üretilmişlerdir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek