KALPLİ SİHİRLİ RENK DEĞİŞTİREN BARDAK

Stok Durumu : Mevcut
Ürün Kodu : HPB1008
35.00KDV DAHİL (%18)
TASARIM & BASKI  
TASARIM TİPİ
RESİM GİRİNİZ
RESİM GİRİNİZ
YAZI GİRİNİZ
YAZI GİRİNİZ
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ   
Sihirli bardak modelimize 3 adet farklı tasarım modeli uygulanabilmektedir. Tasarım modelinin adı resmin üzerinde belirtilmiştir. Standart Tasarla bölümünden istediğiniz tasarım modelini seçerek ve baskı yazısını belirterek sepete atabilirsiniz.

Soğukken siyah renkte olan kupa sıcak bir sıvı ile dolduğunda renkli tasarım ortaya çıkmaktadır.

Sevdikleriniz için Kişiye Özel Tasarımlarla Porselen Kupalar
KİŞİYE ÖZEL İSİM VE FOTOĞRAF BASKILI BARDAK HEDİYE

Kişiye özel kalp kulplu renk değiştiren sihirli porselen kupalar

Yepyeni bardak modellerimiz, sevdiğiniz kişilere özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla hediye sitemizde...
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
2-3 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek