HANDS USB - KALEM - POWERBANK DERİ KUTULU ÖZEL SET

Stok Durumu : Mevcut Değil
Ürün Kodu : İMÖ3705
130.00KDV DAHİL (%18)
RENK :
USB KAPASİTE :
TASARIM & BASKI  
KALEM YAZISI
POWERBANK YAZISI
USB BELLEK YAZISI
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ   
Yepyeni özel setlerimiz, sevdiğiniz kişilere özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla hediye sitemizde...

KİŞİYE ÖZEL TERMO DERİ ÖZEL 21x18 CM KUTULU HEDİYE SETİ
SET İÇERİĞİ
SWİWEL USB -16 GB
CLASS METAL TÜKENMEZ KALEM
HAND POWERBANK
* 10.000 mAh
* Giriş Akımı: 5V / 2.1A
* Birinci Çıkış Akımı: 5V / 2.1A
* İkinci Çıkış Akımı: 5V / 2A
• Lithium polymer Pil
* İki Adet Usb Çıkışı
* LCD Ekrran dijital gösterge
* 1-100 arası tam şarj gösteren Lcd Ekran
* İkili Şarj kablosu (samsung & iPhone )
* Ultra küçük ve Hafif tasarım
* Akım dengeleme ve koruma sistemi
* Lithium polymer batarya
• Lüks siyah kutulu
* 2 adet telefon şarj edebilme
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek