GORE IŞIKLI KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI

Stok Durumu : Mevcut
Ürün Kodu : İKC7210
305.00KDV DAHİL (%20)
RENK :
TASARIM & BASKI  
BASILACAK İSİM
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ
KARGO
Sevdiğiniz kişilere özel hediye edebileceğiniz baskılı ve ekonomik fiyatlı GORE IŞIKLI KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI

Kablosuz Şarj Cihazı
* Lazer baskı sonrası led ışıklı logo özelliği
* Bilgisayara yada fişe takılınca Yeşil Led ışık yanar. Şarj sırasında led ışık yanıp sönmektedir.
* Yan kısımları metal, Üst kısmı Uv Dijital baskıya uygun Rubber Malzemeden üretilmiştir.
* Giriş Akımı: 12V-3A 9V-2A 5V-2A
* Wireless Çıkış Akımı: 15w max 15W/10W/7.5W/5W)
* Kaymaz Taban
* Type-c Şarj kablosu ( 100 cm )
* Özel Beyaz Karton Kutulu

( Ürün içinde batarya bulunmamaktadır. Bilgisayar yada fişe kablo ile takılarak, kablosuz şarj özelliğine sahip telefonları şarj etmektedir. )


MODEL 2
* Marka: S-Link Swapp
* Ağırlık: 160gr
* Çıkış: 9V1.2A veya 5V / 1A
* Giriş: 9V / 1.67A veya 5V / 2A
* Şarj Aralığı: 0mm - 8mm

Slink logosu bulunmaktadır. Logo üzerine baskı yapılarak logo kapıtabilmektedir.

ürün içinde batarya bulunmamaktadır. Bilgisayar yada fişe kablo ile takılarak, kablosuz şarj özelliğine sahip telefonları şarj etmektedir.
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek