ASEL POWERBANK - KALEM USB BELLEK - IŞIKLI ŞARJ KABLOLU ÖZEL SET

Stok Durumu : Mevcut Değil
Ürün Kodu : İMÖ3745
216.00KDV DAHİL (%18)
KUTU RENGİ :
USB KAPASİTE :
TASARIM & BASKI  
TASARIM TİPİ
BASILACAK RESİM
BASILACAK RESİM
BASILACAK YAZI
BASILACAK YAZI
YAZI TİPİ
HEDİYE NOTU   
HEDİYE PAKETİ   
Yepyeni özel setlerimiz, sevdiğiniz kişilere özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla hediye sitemizde...

ASEL KİŞİYE ÖZEL TERMO DERİ ÖZEL 22X27 CM KUTULU HEDİYE SETİ
ŞARJ KABLOSUNDAKİ BASKILI İSİM IŞIKLI OLARAK YANMAKTADIR
SET İÇERİĞİ
* İPC7140 - IŞIKLI POWERBANK KABLO
* İUB6918 - İPAD KALEM USB BELLEK
* İUÖ7000 - AYMA WIRELESS POWER BANK
* Wireless şarj özelliği
* 10.000 mAh / AYNALI ÖZEL PLASTİK GÖVDE
* Ebat: 147 x 69 x 16,9 mm / 196 gr.
* Giriş Akımı: 5V / 2A
* Type-C Giriş Akımı: 5V / 2A
* Birinci Çıkış Akımı: 5V / 2.1A
* İkinci Çıkış Akımı: 5V / 2.1A
* Wireless Çıkışı: 5V/1.0A
* İki Adet Usb Çıkışı
* Tam kapasite Lithuim Polimer pil
* 1-100 arası tam rakamlı doluluk gösteren Led Ekran
* Mikro Şarj kablosu + Type-C Adaptör + iPhone Adaptör
* Akım dengeleme ve koruma sistemi
• Lüks siyah kutulu
* LED FENERLİ
3 adet telefon şarj edebilme
Avatar Seçin:  
Ödemelerinizi ister havale ile banka hesaplarımıza, ister tüm kredi kartları ile tek çekim olarak, istersenizde aşağıda belirtilen kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Bireysel fatura kesildi ise, müşteri kendisine gönderilen fatura ile birlikte, eğer kurumsal fatura kesildi ise iade fatura ile birlikte ürünün gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartların sağlanmadığı iade işlemleri kabul edilmez ve ücret iadesi yada ürün değişikliği yapılmaz.

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-maili iade@hediyecigeldi.com adresine göndermelidirler. Bu bildirimden sonra yukarıda belirtilen şekilde ürün, kargo ile tarafımıza gönderilmelidir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

Karo firmamıza geldikten sonra gerekli birimlerimiz tarafından iade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin belirteceği kart yada banka hesabına iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünün hatalı & Arızalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti firmamızca karşılanacaktır. Böyle bir durumda kargo tespit tutanağının firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Müşteri ürünün arızalı yada hatalı çıkması durumunda, ürünün değiştirilmesini de talep edebilir. Bu durumda müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçilmelidir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen veya baskısı yapılan ürünün arızalı veya hatalı baskısı olması durumunda, ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilmelidir.
1-2 İş Günü
Bu üründe ücretsiz kargo avantajı vardır.
Kategoriler
Erkek
Kadın
Baba
Anne
Çocuk
Çift
Bebek